Step Halı Tamiri Hizmeti

Step Halı Yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimize El dokuma, Bünyan, Hereke, Kök Boyalı, Step, El dokuma Bambu ve Nepal halılarınızın tamir ve bakım hizmeti sunmaktadır.

Geçmişten günümüze kadar hala kullanılan ve son yıllarda daha değerli olan tarihi halılarınızı bakımını Step Halı Tamiri olarak müşterilerimize sunmaktayız.

Türk tarihinde yer almış ve uzun yıllardan günümüze kadar el emeğini ön planda tutulmuştur. El dokuma halılar günümüzde modernleşmenin getirdiği ve teknolojinin ilerlemesi ile birlikte makine halılarının kullanımı artmıştır. El dokuma halılar gerek az üretimi ve kıymetli olması bu tür halıların kıymetini artırmaktadır. El dokuma halılarının uzun yıllar kullanımı için tamir ve bakımı yapılmalıdır. Kimisinin saçakları yıpranmıştır düğümlenme olmuştur veya yırtılma gibi bir çok sebeplerden dolayı firmamıza gelmekte olan el dokuma halılar, profesyonel ekibimiz ile halıların tamir işlemi yapılmaktadır. Ankara’nın tüm ilçelerine ücretsiz geniş servis ağımızla sizlerin ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılıyoruz.

Step Halı Tamir hizmeti için tek yapmanız gereken 0312 482 80 10 Step Halı Tamir sipariş ve danışma hattını arayınız.