Step Halı Yıkama Hizmeti

Step firması en başta hali yikama hizmeti vermekle beraber birlikte bir çok hizmet sunmaktadır. Evlerinizden değer verdiğiniz Halı, Perde, Koltuk, Yatak, Yorgan gibi eşyalarınızın temizlenmesinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Halı Yıkatma Hizmetinden Nasıl Yararlanırım!

Yıkatmak istediğiniz halılarınızı hazırlayarak, 0312 482 80 10 Step Hali Yikama sipariş ve danışma hattını aramanız eğer bizden daha önce hizmet almadıysanız müşteri kaydınız açılır ve siparişiniz alınır.

Ankara Çankaya ilçesine sunduğumuz ücretsiz servis araçlarımız ile adresinizden halılarınız alınır ve Step Halı Yıkama fabrikamıza getirilir.

Halı yıkama hizmetimiz tamamlandıktan sonra teslimat için hazırlanır ve sizlere ulaştırılmak için yola çıkar. Halılarınızı teslim alarak bu hizmetten yararlanmış olursunuz.

Hangi halı türlerini Yıkamaktayız!

Firmamızda bir çok halı türü yıkanmakta ve yıkama koşulları çoğunda farklılık göstermektedir. Profesyonel çalışanlarımız farklı tür halılarınızı yıkama koşullarını göz önüne alarak kaliteli sonuçlar elde etmekteyiz. Halı türlerini öğrenmek ve daha fazla bilgi almak için sayfamızın menü kısmından merak ettiğiniz halıların bilgilerini alabilirsiniz.