Step Koltuk Yıkama Hizmeti

Step Halı Yıkama hizmeti Ankara’nın tüm ilçelerine koltuk yıkama hizmeti vermekte olan firmamız müşterilerimizin koltuklarının temizlenmesinde’de kaliteli ve hesaplı fiyatlarla hizmetimizi sürdürmekteyiz.

Avrupa’dan ithal sektördeki en güçlü makineler ile ve yeşil sertifikalı doğal ürünler ile koltuk yıkama temizleme hizmeti veririz. 85-90 derecelere varan sıcaklıkta koltuk içerisinde derinlerine işlemiş kir ve lekeler dışında ayrıca bakteri ve mikroplara, sağlığa zararlı alerjileri de yok ederiz. Koltuk Yıkama ve temizleme yöntemimiz  koltuk yıkamacı firmalardan tarafından en çok tavsiye edilen yöntemdir. Koltuğunuzun stili, kumaşı, türü, yaşı her ne olursa olsun en hassas fakat en etkili yöntemimiz sayesinde tertemiz, yeni alınmış gibi yaparız. Profesyonel koltuk yıkama işleminde koltuğa zarar veren hiç bir ürün, gereksiz ovalama, fırçalama yapmadan derinlemesine bir temizlik sağlayarak koltuklarınızın, kanepelerinizin yepyeni görünüme kavuşmasını sağlarız.

Step  koltuk yıkama firması olarak sektördeki en güçlü püskürtme ve vakumlama gücüne sahip makineler ile yıkama işlemini yaparız. Güçlü vakumlama sayesinde diğer firmaların aksine geriye kir, pislik, mikrop veya bakteri bırakmayız. Bizde kusma işlemi asla yaşanmaz.

Koltuk yıkama işlemini doğal içerikli, an-ti bakteriyel, yıkandıktan sonra kir ve leke tutmaz ürünler ile yaparız. Diğer firmalar gibi ph derecesi yüksek çamaşır suyuna yakın derecede sert kimyasallar asla kullanmayız. bu sayede koltuklarınız hiçbir zarar görmeden yıkama işlemi gerçekleştirilir. Tamamen zararsız fakat etkili yıkama temizlik ürünleri kullanırız.

Tüm koltuk çeşitlerini yıkamaktayız. Step koltuk yıkama hizmeti tecrübeli ekipleri ile evlerinize misafir olarak hizmetini gerçekleştirmektedir. Koltuk yıkama hizmetinden yararlanmak için müşteri temsilcisinden randevu alabilirsiniz.

+Süet Koltuk Yıkama

+Deri Koltuk Yıkama

+Kadife Koltuk Yıkama

Ankara içi ücretsiz geniş servis ağımızla sizlerin ihtiyaçlarınızı hızlı bir bicimde karşılıyoruz. Koltuk Yıkama Hizmeti için tek yapmanız gereken 0312 482 80 10 Step Koltuk Yıkama sipariş ve danışma hattını arayarak randevu almanız.